Закрыть
|← Старое Новое →|

Собаки

Видання Toptenz.net уклало список 10 порід собак, яких найважче дресирувати.
1. Афганський хорт
Психіка їхня дуже чутлива, проте це не заважає їм бути абсолютними егоїстами. Не дивно, що ваш оклик хорт почує в найкращому випадку з десятого разу, а коли виконає команду, це можна вважати справжнім дивом. Недарма ж таки цю породу порівнюють із котами.
2. Басендж
Звичками бесенджи дуже подібні до котів: весь час чепуряться чи вмиваються і спостерігають з вікна за всім, що відбувається знизу. І хай щастить тому, хто спробує зробити з басенджа слухняного собаку!
3. Бульдог
Питання в тому, чи стало у господаря терпіння, аби виховати безстрашного бійця. В іншому випадку вийде дуже лагідний і доброзичливий песик.
4. Чау-чау
Чау-чау – собака не для слабохарактерних дівчат і не для забави дітям. Ця порода вирізняється кепською вдачею і потребує суворого виховання. Його вдається застосувати далеко не всім.
5. Російський хорт
Аби уявити, що таке мати поруч такого собаку, треба лише пригадати поведінку кішки. Така ж самовпевненість і незалежність..
6. Бладхаунд
У процесі дресирування будьте готові до того, що ваш улюбленець більше гратиметься у сищика, ніж слухатиме команди.

7. Пекінес
Пекінеси самостійні й люблять домінувати навіть над власником. До своїх господарів собака ставиться радше не з відданістю, а з королівською поблажливістю.
8. Мастиф
Ці собаки дуже чутливі до шуму, тож не можна кричати й захлинатися в емоціях. По-друге, «виховні години» мають бути короткими й солодкими – не забувайте похвалити песика за вивчений матеріал.
9. Бігль
Чи дійсно бігль безнадійний у вивченні простих команд, чи справа у його природній незалежності й гордості, але факт лишається фактом: навчити цього кумедного, симпатичного песика чого-небудь дуже важко. А ще ця порода підійде родинам, де є маленькі діти, але немає... котів.

10. Басет
Не варто марнувати час на те, щоб навчити його подавати голос чи сидіти по команді. Шкода праці! У цього собаки з нервами все гаразд, а от ваші нервові клітини не витримають дресируванням басета
Собаки
Собаки
Собаки
Собаки
Собаки
Собаки
Собаки
Собаки
Собаки
Собаки
 Голосов: 23 Просм.: 11245 Комментариев: 6
Категория:   Животные
Теги: животные, собаки
Автор:  янтик18 марта´09 14:58
 Вернуться наверх
Комментариев (6)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 350 символов
Если вы не видите картинку с контрольными символами, это означает, что в вашем браузере отключена поддержка графики. Включите ее и перегрузите страницу.
Отсортировать по дате Вниз
санек  (аноним)  22.05.2009, 10:57
Оценка:  0
санек
гость ты дибил. плохих собак не бывает
Фазамаза  (аноним)  25.03.2009, 14:34
Оценка:  0
Фазамаза
КРАСАВЧЕГИ
гость  (аноним)  20.03.2009, 12:39
Оценка:  -1
гость
у первой и пятой нрав как у котов? после пары 3,14здюлин их бы попустило
Внучара    20.03.2009, 19:16
Оценка:  0
Внучара
Скотина! Животных бить нельзя!!!
гость  (аноним)  20.03.2009, 11:51
Оценка:  -1
гость
7-я тоже
гость  (аноним)  20.03.2009, 10:57
Оценка:  0
гость
1 и 5 конченые псины
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь