Закрыть
|← Старое Новое →|

до людей

Біда з вами люди. Ви наче подуріли. Ви живете так ніби будете жити вічно. Усе вам мало, усе руйнуєте і псуєте, ненависть панує між вами через мову, через колір шкіри, політику та інше. А що ви є таке? Та ніщо - купа смердючого м'яса, яке за життя тільки те і робить, що смердить. Смердить брехнею, непотрібною горою речей, кумирів, бажань і взагалі сутністю життя.
Ви думаєте, що знаєте світ, що знаєте себе, і саме головне, що це ви мислите у своїй голові. Насправді ж, ви - раби. Раби суспільства, соціуму, масмедіа, своїх батьків, ви раби свого тіла, віри і ще хто його знає чого. Ви вірите будь чому те, що вам говорять і те, що підходить по ваших поглядах і навпаки відкидаєте те, що не вписується у спосіб вашого світосприйняття. І що день і день заплутуєтесь у тій купі інформації, які вам подають інші люди, які хочуть, щоб ви були баранами, робочою силою, рабами. Прокиньтесь! Ваш світ це безмежність пізнання і можливостей, це світ безкінечного руху власного пізнання до вічності. А ви живете і марите непотрібними речами, суєтою, тілом, вірою, пустою балаканиною. Пора прокидатись. Пора шукати свою дорогу у собі, а не зовні. Пору будувати новий світ де нема національностей, кольору шкіри, мови, агресії, ненависті, віри у те, що є хтось хто може вам вказати шлях куди іти. Пора прокидатись і знати - ми всі є щось набагато більше ніж проста випадковість. Пора розуміти, що устрій теперішнього людського світу вичерпав себе, він несе тільки вигоду одиницям, які по суті є ще більше хворими людьми і ще більшими рабами своїх "чужих" бажань. Цей світ не наш світ. Цей світ це світ рабства і брехні, дурних релігій і дурних цінностей - цей світ несе смерть розумній людині навіть не давши можливості їй осмислити своє життя. Цей світ змушує нас бути рабами праці, рабами речей, які нам насправді не потрібні, рабами фінансових установ, бізнесу і біс знає ще чого. Цей світ - обман і фальш. У цьому світі ви всі нещасливі і самотні. І головне, що у глибині душі ви відчуваєте - щоб ви не робили для заповнення пустоти і відчуття страху смерті - ви все рівно порожні, ви ніхто.
Пора прокидатись люди! Пора відкинути усі знання одержані такими ж рабами, як і ми. Пора творити новий світ. Світ пізнання, світ гармонії і вічності. Пора...
 Голосов: 10 Просм.: 1778 Комментариев: 6
Категория:   Разное
Теги: разное, життя, філософія
Автор:  format-a15 ноября´10 15:02
 Вернуться наверх
Комментариев (6)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 350 символов
Если вы не видите картинку с контрольными символами, это означает, что в вашем браузере отключена поддержка графики. Включите ее и перегрузите страницу.
Отсортировать по дате Вниз
гость  (аноним)  16.11.2010, 10:36
Оценка:  -1
гость
интересно видеть когда человек с опытом в пару десятков лет смеет определять какая из тысячелетних культур и религия верна а какая нет
woIfua192    16.11.2010, 11:21
Оценка:  0
woIfua192
не сметь - лозунг для рабов !
никаких оценок культур и религий в тексте не нашел.
Дитя_Сонця    16.11.2010, 08:53
Оценка:  +2
Дитя_Сонця
На одну чашу терезів покласти 1-10.....млрд дол. США, маєтки, яхти, острови, діаманти...,а на другу вічні цінності, які вимірюються бескінечністю: любов і причасність до батьків, дітей, друзів, красу чистої природи, кохання до найріднішої людини.... та ще багато чого... Скільки людей Землі погодиться залишити собі все, що на другій чаші терезів?
гость  (аноним)  15.11.2010, 17:10
Оценка:  0
гость
уважаемый автор, объясни, пожалуйста, как можно быть рабом своих родителей? не им ли ты обязан жизнью?? а тратишь ее выкладывая всякую ересь...
woIfua192    16.11.2010, 11:22
Оценка:  0
woIfua192
а кто вам дал право определять, что ересь, а что нет ?
или осуждать другого ?
гость  (аноним)  15.11.2010, 17:05
Оценка:  +1
гость
Світ вічного пива :)))))))
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь