Закрыть
|← Старое Новое →|

Жіноча логіка.

Знаю я один простенький салатик з шинкою. А тут, якраз, шинка залишилася - ніхто не їсть. Дай, думаю, зроблю для різноманітності. У салатик йдуть ананаси. Відкрила банку, вийняла фрукт - залишився сік. Пити не хочеться, виливати шкода. Знаю я один кексик, в нього сік за рецептом додають - ананасовий або апельсиновий. Закрутила кексик, в нього чомусь з яєць тільки жовтки йдуть. Білки залишилися. Викинути шкода, зберігати - все одно зрештою викину. Подумала - можна бізе зробити. Нічого складного. У бізе лимонну шкірку натерла. Залишився лисий лимон. Якщо його тут же не вжити, засохне! Ну, лимон це просто. Соус відмінний виходить для салату. У салат нарізала пів-цибулини. Тільки великі цибулини вдома! Залишилася половина - ну що з нею робити? Вирішила томатну підливу для спагетті посмажити, більше смажити з цибулею було нічого. Відкрила банку томатної пасти, використала половину. А другу половину куди? Вона без консервантів, забуду і пропаде. Вирішила зварити борщ. Для борщу не знайшлося капусти. Довелося поїхати в магазин. У магазині купила капусту, моркву, оселедець, сосиски, ковбасу, серветки, пральний порошок, скатертину (по знижці), тапочки (теж по знижці) і прокладок три пачки на всякий випадок. По дорозі з магазину заїхала в банк, потім поруч у фотоательє забрала фотографії, забрала штани з ремонту, купила в булочній булочки чоловікові на сніданок. Ледве дотягла все це від машини до ліфта. Зварила борщ, вже не помітила, чи залишилося щось. Впала на диван, спина не розгинається, ніг не відчуваю, руки відвалюються ... Думаю, ото ДУРА! Треба було вилити на хуй цей ананасовий сік!
 Голосов: 20 Просм.: 1533 Комментариев: 0
Категория:   Разное
Теги: разное, лимон, жіночі парфуми
Автор:  ЗАГАДОЧНАЯ30 сентября´13 18:34
 Вернуться наверх
Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 350 символов
Если вы не видите картинку с контрольными символами, это означает, что в вашем браузере отключена поддержка графики. Включите ее и перегрузите страницу.
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь