Закрыть
|← Старое Новое →|

Щойно отримав такий лист...

ДИТИНА, ЩО СПИТЬ НА РУКАХ ЖЕБРАКА – ще жива??

Експлуатація дітей для зборів милостині!!!

ЧОМУ ДИТИНА СПИТЬ?! - Чи задавали Ви собі таке питання, коли бачили жебрачку з дитиною на руках?
Дитина – дуже активне створіння, яке потребує піклування, їжі і постійної рухливості. Якщо у Вас є діти, пригадайте, як часто вони спали у віці 1-2-3 років? Година-дві, максимум три (не поспіль!) денного сну – і знову рух! У «мадонни», що просить милостиню, дитина спить весь день. Чому?
Тому що дитина у нормальному стані ЗАВАЖАЄ «ПРАЦЮВАТИ» професійним жебракам.

Страшна правда - дитину використовують задля заробляння грошей у самий варварський спосіб! Використовують допоки дитина жива, а потім її місце займає інша дитина. Часто діти таких «мадонн» гинуть прямо на руках «матері» - щоб заробити денну виручку, така «матуся» мертву дитину використовує до останнього, а потім викидає десь на вулиці..

ПОДАЮЧИ ГРОШІ ТАКІЙ «МАТЕРІ», ВИ НЕ ДОПОМОЖЕТЕ ДИТИНІ ВИЖИТИ, ВИ ДОПОМОЖЕТЕ ЇЙ ЗАГИНУТИ! БО НАВІТЬ ГРИВНІ З ЦИХ КОШТІВ НЕ ПІДЕ НА ЇЖУ ДЛЯ НЕЇ – ЛИШЕ АЛКОГОЛЬ ТА СНОДІЙНІ, ЩОБ НЕ ЗАВАЖАЛИ РОБИТИ ЧОРНИЙ БІЗНЕС!

Звідки ці нелюді беруть дітей?
! Використовують своїх
! Купують та беруть напрокат у сімей алкоголіків
! Викрадають з колясок

ЧИ ПОДАВАТИ МИЛОСТИНЮ ЖІНЦІ З МАЛЕНЬКОЮ ДИТИНОЮ? –
НІ! ЗРОБИТИ ЦЕЙ БІЗНЕС НЕПРИБУТКОВИМ – У НАШИХ РУКАХ!!!

Чому? Тому що збір милостині - це бізнес, і дитина – інструмент такого бізнесу, антураж робочого місця, бо тим жебракам, хто з дитиною, обов’язково подають гроші. Але потрапити до лікарні дитині, що спить на руках жебрачки, – шанс на життя. Залишитись с жебраком – це смерть, яка настає від повного голоду, отруєння організму алкоголем, інфекцій!

Жебрацтво – вид діяльності, що має свою організацію. Всі місця жебракування поділені і жорстко контролюються зацікавленими особами. Поява «чужинців» негайно викликає реакцію: або ти працюєш на нас, або не з’являйся більше.

ЩО РОБИТИ, КОЛИ ВИ БАЧИТЕ ЖІНКУ З ДИТИНОЮ, ЩО ПРОСИТЬ МИЛОСТИНЮ?
! Не подавайте!
! Звертайтесь до найближчого посту міліції, або дзвоніть 02!
! Якщо ви активний і ця проблема вас турбує, підійдіть до такої «мамаши», запитайте, чому дитина спить, чому вона втомлена, де на неї документи?
Важливо цю дитину вирвати з цих лап – ця «мати» навіть сумувати за нею не буде, це ж не її рідне дитя! Заберить дитину, віднесить до посту міліції й скажіть, що знайшли у важкому стані! Їй повинні визвати швидку допомогу, а потім її відправлять до Будинку дитини, де їй буде значно краще, ніж на вулицях з жебраками!!!

ПІДТРИМАЙТЕ РУХ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІД ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИМИ ЖЕБРАКАМИ

Врятуйте хоча б одну дитину! Не залишайтесь байдужими!!!
 Голосов: 6 Просм.: 4394 Комментариев: 2
Категория:   Разное
Автор:  Старец24 ноября´06 9:56
 Вернуться наверх
Комментариев (2)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 350 символов
Если вы не видите картинку с контрольными символами, это означает, что в вашем браузере отключена поддержка графики. Включите ее и перегрузите страницу.
Отсортировать по дате Вниз
андрей  (аноним)  06.12.2006, 19:27
Оценка:  0
андрей
чо ты мля дурак пишыш.ето раздел приколов!!!!!!!!
fuh    24.11.2006, 12:03
Оценка:  0
fuh
Мочить нада этих уродов,
остановился бы на светофоре, окошко опустил, пристрелил бы падлюку, но кругом свидетели, мусора опять же повяжут
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь